Враца полудя по Божинов, той пропусна дузпа :: Скандал – всички скандали | новини, икономика, еко, спорт, свят, анализи, шоу,…

1
175

Ботев Враца представи състава за новия сезон в контрола срещу Литекс, която завърши 1:1. Събитието бе белязано от завръщането на любимеца на врачанската публика Валери Божинов в тима.

В 17-та минута Ботев поведе след точно изпълнен наказателен удар от Валери Домовчийски. Литекс се окопити и успя да изравни в 65-ата.

Божинов се появи в игра през второто полувреме. Той беше бурно аплодиран и преди началото на мача, когато се състоя официалното представяне на отбора.

Именно футболистът с номер 86 можеше да донесе победата за своя тим, но в края на двубоя пропусна да реализира от дузпа.