1
145
sheri
sheri

Отборът на Левски записа нова победа на лагера си в Турция, след като обърна Рапид Виена за успех с 2-1 във втората си контролна среща.

Австрийците можеха да поведат в 17-ата минута, когато Аразе се озова в отлична позиция в наказателното поле, но стреля покрай страничната греда на Миятович.

В 31-ата Рапид успя да стигне до гол. Фунтас проби през центъра на защитата след добра атака на тима си, след което намери мрежата на българите – 1-0.

В 58-ата минута Насиру Мохамед получи подарък от бранител на съперника, но останал сам срещу вратаря не успя да отбележи.

В 77-ата Здравко Димитров бе съборен в наказателното поле и реферът даде дузпа. Фелипе Нашименто се нагърби с изпълнението и не пропусна – 1-1.

В последните секунди на добавеното време Нашименто изпълни корнер и Мартин Райнов засече с глава, за да донесе успеха на „сините“.