Евроколеж победи Сокол Долни Воден с 5:0

dominika

Спорт

PlovdivWeek на 17/11/2012, 21:27

Снимка: plovdivweek

Срещата днес трая 3-4 минути преди гостите да прекратят мача, след два бързи гола на Олгин Чобан в първата и третата минута

Отборът на Евроколеж зае мястото, което му се полага, след като победи Сокол Долни Воден с 5:0 и стана първи в групата на точкa от Марица Пловдив. Срещата днес трая 3-4 минути преди гостите да прекратят мача, след два бързи гола на Олгин Чобан в първата и третата минута. Съдията свири последния сигнал, а колежани направиха двустранна игра.

В друга среща от кръга „баските” от Куклен успяха да измъкнат точка от поредния силен съперник в групата – бившия временен лидер Марица Пд. Играчите на треньора Димитър Пашев устискаха геройски нулевото реми при гостуването си в Пловдив. Пловдивчани изпуснаха близо 20 голови положения и въпреки даденото 8-минутно продължение от съдията, така и не пробиха „баската“ стена. След този кръг Евроколеж дръпна с една точка на Марица. Играчите на старши треньора Григор Иванов ще „почиват“ следващия кръг от групата, защото в събота от 13.30 часа ще играят реванша за Купа България с Ботев Пловдив. А съставът на Марица приема поредния корав съперник – Кричим.