Интер със седми пореден успех в „калчото“ – SportVox

1
150

Отборът на Интер постигна седма поредна победа в Серия А, след като се наложи с 5-0 над Дженоа на „Сан Сиро“ в мач от 11-ия кръг.

Домакините поведоха в 14-ата минута, след като Галярдини получи топката от Жоао Марио и отбеляза с изстрел от границата на малкия пеналт.

Само 120 секунди по-късно Жоао Марио записа още една асистенция, този път след пас към Политано, който се озова сам срещу Раду и вкара елегантно за 2-0.

В началото на второто полувреме Галярдини се разписа за втори път, след като бе най-съобразителен при меле в пеналта на гостите.

В последните секунди „нерадзурите“ тотално смазаха съперника си, вкарвайки нови две попадения чрез Жоао Марио и Наинголан.

След успеха Интер има 25 точки и запазва третото си място, а „грифоните“ са 11-и с 14.