Нарушение срещу Мишел Платини на удобна ситуация за директна стрелба.

67′

Крачунов получава жълт картон

64′

Двойна смяна в състава на Лудогорец. Иван Стоянов и Томас Безяк в игра да домакините

62′

1-2! Присо пусна към Платини, който хитро изведе Лукас Саша, халфът излезе сам срещу Чворович и се разписа за 2:1 в полза на гостите.

57′

Бандаловски и Платини получават жълти картони. Бразилецът за симулация, българинът за оспорване на съдийско решение!

54′

Черни спаси удар от воле на Миро Иванов

52′

Чворович излезе и пресече пас към Присо

50′

Гъргоров получи добър пас и кълбото му бе избито

46′

Начало на второто полувреме!

46′

Край на първата част.

45′

1 минута добавено време.

43′

Анисе, който има жълт картон, фаулира Миро Иванов. Съдията не му извади нов картон

34′

Гол за ЦСКА – 1:1! Червените изравняват резултата с гол на Мишел Платини. Той е изведен в наказателното поле, преодолява с лекота Чворович и на празна врата чукна топката в мрежата.

29′

Кайшара се хвърля на шпагат и чисти в корнер при опасна ситуция, при която Присо се засуети

28′

Сблъсък в полето на Лудогорец, съдията дава знак играта да продължи

11′

Гол на Мирослав Иванов! Гела центрира на дузпата, Миро Иванов посреща топката и прави безпомощен Черни.

9′

Кайшара центрира и Гъргоров стреля от воле, за негово съжаление неточно.

4′

Шут на Платини, Чворович избива.

3′

Анисе стреля към вратата на Лудогорец, Чворович лови сигурно.

2′

Марселиньо центрира опасно в наказателното поле на ЦСКА, но Бандаловски чисти в корнер.