Филмче.нет

2
Добави коментар
stoyan83
stoyan83

Ако сте гледали през 2010 г. „Аз, проклетникът”, то вероятно сте се забавлявали от сърце с малките жълти човечета, наречени миньони. Кимате одобрително? Значи тази новина ще ви хареса. Illumination Entertainment и Universal Pictures признаха, че подготвят разклонение на поредицата „Аз, проклетникът”. Освен че ще видим новите подвизи на злодея Гру през юли 2013 г., Deadline пише, че студиото разработва тихо епизод, който ще се върти около жълтурковците.

И въпреки че не знаем заглавието на филма, известно ни е, че по него работят Пиер Кофин („Аз, проклетникът 1 и 2”) и Кайл Балда („Лоракс”). Едва ли ще Ви изненадам като уточня, че Брайън Линч отговаря за сценария. Та нали той създаде Шрек разклонението „Котаракът в чизми”?

По-интересното е, че миньонската история трябва да дебютира само година след продължението на „Аз, проклетникът” – през 2014 г.

Все още няма информация за сюжета на третата лента, но според Deadline в основата ще се върти общуването на жълтурковците с човешки същества. Как обаче ще се изгради сюжет около безумиците, които бръщолевят миньоните?

Съдейки по кратките филми в DVD-то на първия филм, едва ли ще е толкова сложно. И все пак предизвикателството на пълнометражната история не е за подценяване.

Препоръчахте ли Филмче.нет във Facebook? Благодаря 🙂